Блок AEROC D-400  • Розміри: 600x0x0
  • Наявність: Є в наявності
  • 0.00 грн.Газобетонний блок AEROC має пористу структуру та відрізняється бездоганно рівними формами. Завдяки пористому матеріалу він має відмінну звуко- та теплоізоляцією, на таких стінах не утворюється цвіль та інші мікроорганізми, а поверхня підходить для будь-якої обробки. А рельєфна торцева грань служить для надійної кладки. Така модель застосовується для будівництва зовнішніх і внутрішніх несучих стін, також він має невелику вагу, забезпечуючи цим легкий монтаж.


Технічні характеристики AEROC D400:

Середня щільність - 400 кг / м³ (D400);

Мінімально гарантований клас міцності - З 2,5;

Морозостійкість, циклів не менше - F 100;

Теплопровідність бетону в сухому стані не більше 0,1 Вт / (м · ° С).


Застосування AEROC D400

Залежно від товщини, газобетон AEROC D400 використовується для будівництва несучих і самонесучих перегородок, а також зовнішніх стін різних будівель заввишки до 5 поверхів. Блоки AEROC D400 товщиною 300 і 375 мм підійдуть для зведення зовнішніх стін житлових будинків. А при товщині блоку менше 300 мм вони успішно використовуються для будівництва невеликих будинків для тимчасового проживання (наприклад, дачі).


Простота кладки AEROC D400

Монтажна система блоків AEROC D400 - «паз-гребінь» - забезпечує ідеально рівну кладку з використанням клею AEROC. При цьому місце стику саме по собі утворює «тепловий замок», виключаючи поява по шву так званих «містків холоду». Процес кладки відбувається оперативно і зручно для будівельників, оскільки система стику служить в якості направляючих. Крім цього, спеціальні кишені для зручного захоплення полегшують і прискорюють процес перенесення і кладки даних газобетонних блоків. А точна геометрія, ідеально рівна поверхня і чіткість стиків забезпечують в результаті стіну настільки рівну, що вона не потребує додаткового вирівнювання.


Розміри
Довжина 600 мм
Ширина 0 мм
Висота 0 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Озон
Моноліт-Брук
Мій Двір