Блок AEROC D-500  • Розміри: 600x0x0
  • Наявність: Є в наявності
  • 0.00 грн.Газобетонний блок AEROC має пористу структуру та відрізняється бездоганно рівними формами. Завдяки пористому матеріалу він має відмінну звуко- та теплоізоляцією, на таких стінах не утворюється цвіль та інші мікроорганізми, а поверхня підходить для будь-якої обробки. А рельєфна торцева грань служить для надійної кладки. Така модель застосовується для будівництва зовнішніх і внутрішніх несучих стін, також він має невелику вагу, забезпечуючи цим легкий монтаж.

Технічні характеристики:

  • Середня щільність - 500 кг / м³ (D500).
  • Мінімально гарантована міцність - 2,5 МПа.

  • Теплопровідність в сухому стані не більше 0,12 Вт / (м · ° С).


Застосування AEROC D500

AEROC D500 - це якість і універсальність. Область застосування газобетонних блоків AEROC D500 визначається шириною вироби. Наприклад, вироби шириною 100-150 мм використовуються для будівництва міжкімнатних несучих перегородок. А більш широкі блоки D500 шириною 200 і 250 мм успішно використовуються для будівництва внутрішніх і зовнішніх несучих стін. А додатково утепливши такі стіни зовні, Ви назавжди забудете про те, що таке холоду!

Кладка газоблоку D500

Ідеальна прямокутна геометрія газобетонних блоків AEROC D 500, а також система стиків «паз-гребінь» і зручні кишені для захоплення блоку забезпечують простий і оперативний монтаж. Стики скріплюються клейовий сумішшю AEROC, і в результаті, самі представляють собою «тепловий замок», що запобігає втрати тепла через шви. А абсолютно рівна поверхня стіни з блоків дозволяє повністю відмовитися від будь-яких подальших оздоблювальних робіт по її вирівнювання.Розміри
Довжина 600 мм
Ширина 0 мм
Висота 0 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Озон
Моноліт-Брук
Мій Двір