Блок AEROC D-300  • Розміри: 600x0x200
  • Наявність: Є в наявності
  • 0.00 грн.Газобетонний блок AEROC має пористу структуру та відрізняється бездоганно рівними формами. Завдяки пористому матеріалу він має відмінну звуко- та теплоізоляцією, на таких стінах не утворюється цвіль та інші мікроорганізми, а поверхня підходить для будь-якої обробки. А рельєфна торцева грань служить для надійної кладки. Така модель застосовується для будівництва зовнішніх і внутрішніх несучих стін, також він має невелику вагу, забезпечуючи цим легкий монтаж.

Технічні характеристики AEROC D300:

Середня щільність - 300 кг / м³ (D300)

Мінімально гарантована міцність - 2,5 МПа

Теплопровідність в сухому стані - менше 0,08 Вт / м · ° С, в умовах експлуатації з урахуванням рівноважної вологості 0,09 Вт / м · ° С.


Переваги блоків AEROC D300

1. Переваги при будівництві та експлуатації

Головні переваги блоків AEROC D300 - зниження витрат при будівництві та експлуатації за рахунок високих теплоізоляційних показників і збільшення корисної площі будинку завдяки використанню стінових блоків товщиною 300 мм замість 375-400 мм. Блоки призначені для будівництва індивідуальних будинків до 2-х поверхів з мансардою включно. Стіна товщиною 300 мм володіє несучою здатністю близько 16 тонн на погонний метр, а цього цілком достатньо для зведення більшості котеджів. При цьому газобетон AEROC D300 - це найтепліший матеріал для однорідних несучих стін з існуючих сьогодні не тільки в Україні, але і в світі. Блоки з такою щільністю досить широко поширені в Німеччині та в Польщі, але на пострадянській території така продукція вперше з'явилася під маркою АЕRОС. З блоків AEROC D300 можна будувати одношарові кам'яні стіни товщиною 300-375 мм які задовольняють сучасним вимогам до теплового захисту.

Газобетонні блоки марки D300 на третину легше блоків D400 і на дві третини, ніж D500. Чому ж щільність важлива для споживача? Суть в тому, що у менш щільного матеріалу менше теплопровідність, а значить менше тепла пройде через конструкцію при інших рівних умовах. З точки зору теплового захисту це означає, що ми можемо зменшувати товщину стіни пропорційно теплопровідності стінового матеріалу. Тому умовно 300 мм кладки з газобетону D300 по теплоті стіни рівні 400 мм кладки з D400 і 500 мм кладки з D500. Зниження щільності завжди вигідно споживачу: при рівній товщині стіна з менш щільного каменю забезпечує більшу теплозахист, а при рівних теплозахисних властивостях стіна виходить тонше, тобто дешевше.

Легка вага блоків сприяє підвищенню продуктивності праці, а значить і швидкості возведення коробки будинку.

Економія при будівництві фундаменту: більш легкі стіни пред'являють менші вимоги до несучої здатності фундаменту.

Стіна з AEROC D300 не вимагає додаткового утеплення і забезпечує R ≥ 3,3 м2 ° С / Вт

Блоки AEROC D300 мають підвищену морозостійкість F100 у порівнянні з конкурентами (зазвичай F25), а значить краще зберігаються в осінньо-зимовий період на будівельному майданчику (складі дилера) і забезпечують більш довговічну експлуатацію будівель навіть без зовнішньої обробки. Якщо зовнішній вигляд фасаду влаштовує клієнта, стіна з AEROC D300 може експлуатуватися без зовнішньої обробки.

Паропроникність пористого бетону D300 вище паропроникності D400 або D500, а значить стіна з блоків AEROC D300 швидше віддасть назовні зайву заводську і будівельну вологу, а значить і швидше набере свої теплоізоляційні експлуатаційні характеристики.

Газобетонні блоки відповідають всім вимогам пожежної безпеки - це вогнетривкий матеріал, вироби відповідають всім вимогам класів вогнестійкості і можуть застосовуватися без обмежень.

Поверхня стін з блоків AEROC готується під фінішну обробку перетиркой поверхні тонкошарової штукатуркою шаром 3-5 мм - наслідок точної геометрії і негорючості. Інші стінові матеріали, наприклад, полістиролбетон штукатуриться за пожежними вимогами, а пінобетон, керамзитобетон і кераміка - штукатуряться в наслідок меншою точності геометричних розмірів.


2. Переваги при транспортуванні

Газобетонні блоки щільністю D300 легші, їх зручніше і дешевше перевозити завдяки збільшилася нормі завантаження машини:

- обсяг завантаження в автотранспорт на 10% більше обсягу завантаження блоків щільністю D400

- обсяг завантаження в автотранспорт на 30% більше обсягу завантаження блоків щільністю D500;

- низький об'ємний вага і висока міцність бетону D300 дозволяє краще зберігати цілісність при транспортуванні.

Таким чином при щільності газобетону 300 кг / м3 в машину можна завантажити стільки газобетону, скільки поміститися в її кузов геометрично. Забезпечити «перевантаження» маркою D300 неможливо, що особливо важливо в умовах сезонних жорсткостей навантаження на вісь. В середньому в 1 автомашину довжиною 13,6 м можна завантажити 47,52 м3 газобетонних блоків AEROC D300 (22 палет блоків з об'ємом однієї палети 2,16 м3).

У 2012 році вироби стінові з пористого бетону автоклавного твердіння ТМ «AEROC» D300 щільністю 300 кг / м3 з класом бетону С2,0 зайняли перше місце в конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України» у номінації промислові товари для населення.

AEROC D300 - це без перебільшення один з найкращих матеріалів для зведення одношарових зовнішніх стін. Володіючи товщиною всього-на-всього 300 мм, газобетонні блоки AEROC D300 забезпечують вражаючу теплоізоляцію і без додаткового утеплення можуть використовуватися у всіх кліматичних зонах України. Даний будматеріал прекрасно зарекомендував себе в усьому світі вже давно, а в країнах СНД вперше з'явився саме під маркою AEROC.

Повітряний матеріал

Всіма численними перевагами газобетон AEROC D300 зобов'язаний своїй пористій структурі. Більш низька щільність обумовлює високу теплоізоляцію, а також легкість даного матеріалу. Міцність даних газобетонних блоків при цьому вельми висока. Таким чином, блоки AEROC D300 дозволяють зводити легкі і теплі стіни меншої товщини. Це в значній мірі скорочує витрати на додаткове утеплення і будівництво фундаменту, знижуючи навантаження на нього.


Розміри
Довжина 600 мм
Ширина 0 мм
Висота 200 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Озон
Моноліт-Брук
Мій Двір