Послуги

Укладання тротуарної плитки

Для того, щоб поверхня замощена бруківкою відповідала плановим технічним та естетичним параметрам, необхідно чітко виконувати технологічні вимоги на кожному етапі укладання.
Порушення технологій мощення призводить до пошкодження бетонних елементів, нестабільності поверхні, швидкому зношенні.
Тому наша порада звернутись до професіоналів своєї справи.
Наша компанія- посередник між Вами і популярними компаніями, які надають послуги з укладання тротуарної плитки за вигідною ціною.

Що входить у вартість укладання тротуарної плитки:
  • Ціна на дорожній матеріал.
  • Ціна на цемент, бетон або пісок з щебенем.
  • Вартість послуг плиточника.
Якщо Ви купуєте матеріали окремо і заздалегідь, в вартість укладання тротуарної плитки входить тільки робота майстра. Ціна визначається за один квадратний метр кладки.

Надаються послуги укладання тротуарної плитки двома способами:

  1. Механізований спосіб.
  2. Ручний спосіб.


Механізоване укладання бруківки

Механізований метод укладання бруківки останнім часом набув надзвичайної популярності. Обумовлено це тим, що всю роботу виконують за допомогою спеціальної техніки, яка здатна за один робочий цикл укласти набагато більший обсяг бруківки, ніж це можливо при ручному укладанні.


Механізований процес укладання бруківки максимально оптимізований


1. Починається даний процес з підготовки поверхні. Для цього територія  покривається щебнем та піском.


2. Далі телескопічними або лазерними планувальниками поверхні, зрізаються всі нерівності верхнього піщаного шару. Після цього етапу залишається добре ущільнена і ідеально рівна поверхня, на яку бруківка не вбивається, а просто вкладається.


3. У важкодоступних місцях щебінь і пісок ретельно ущільнюють важкими віброплитами та вібротрамбовками вагою 100-500 кг.


4. Основний процес укладання ведеться машинами для укладки бруківки. За допомогою захоплюючого пристрою такий механізм бере з піддона відразу 1 м² бруківки і вкладає її на пісок. Машина розрахована на укладку території площею 600 м² протягом 10 - ти годинної робочої зміни.


5. Після укладання агрегати для затирання заповнюють стики між плитками піском, а зайвий пісок змітають волосяними щітками.


6. Завершується робота по влаштуванню плиткового покриття тим, що плитка оброблюється віброплитою вагою 160 кг, яка осаджує покладену плитку для кращого контакту з піщаним шаром.